SERVIS GASTRO ZAŘÍZENÍ


ZÁRUČNÍ SERVIS

Provádíme kompletní servis gastronomické techniky, tj. jsme schopni opravit a zprovoznit dílensky či přímo externě u zákazníka zařízení plynová, elektrická, opravit mechaniku strojů, rozvody vody či odpadu ve strojích. Provádíme opravy záruční, generální, běžné a preventivV záruční době má zákazník nárok na bezplatnou opravu. Bezplatná oprava se týká práce technika a náhradních dílů. Náklady na dopravu spojené s opravou si zákazník hradí sám. Záruční servis provádíme pouze na zařízení zakoupené u nás!

PERIODICKÝ SERVIS

Účelem je odbornou údržbou prodloužit životnost a funkčnost všech gastro zařízení. Technici provádějí zejména regeneraci změkčovačů vody, aby se zabránilo poškození spotřebičů vodním kamenem, čistění a prohlídky kávovarů, konvektomatů, myček, kontrola hořáků u plynových spotřebičů, seřízení mechanických strojů. Při těchto návštěvách u Vás, Vám také technik ZDARMA poradí a případně zodpoví Vaše dotazy. Technik také zabezpečuje dodání mycích a oplachoých prostředků pro myčky nádobí. Při každé výměně gastro-chemie překontroluje dávkování chemie a popřípadě seřídí dávkovací čerpadla.

POZÁRUČNÍ SERVIS

V pozáruční době nemá zákazník nárok na bezplatnou opravu. servis gastro zařízení Náklady na dopravu spojené s opravou si zákazník hradí sám. práce technika 400,- Kč bez DPH / h. doprava 10,- Kč bez DPH / km + případné náhradní díly Pozáruční servis provádíme i na zařízení, které nebylo zakoupeno u nás! Servisní technik Vás bude kontaktovat nejpozději do 48 hodin od nahlášení závady.


Ceník servisních prací a dopravy technika

ceník je platný od 1.1. 2018 a platí do odvolání

Práce servisního technika

cena je uvedena bez DPH / hodina 400,- Kč

Cestovné servisního technika

cena je uvedena bez DPH / km 10,- Kč

Náhradní díly + montážní materiál

cena je určována dle aktuálních cen ND ,- Kč

Radek Basler
Radek Basler
hlavní servisní technik

+420 775 608 700 / servis@rajgastronomie.cz